KURUMSAL

Hakkımızda

BALCILARGRUP Mühendislik-Mimarlık İnşaat

2004 yılında kurulmuş olan Balcılar İnşaat Ltd. Şti. inşaat taahhüt hizmetleri alanında teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık yapısı ile kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahiptir. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında maliyet, süre ve kalite unsurlarını daima optimum noktada birleştirmeyi başarmıştır.
Bugüne kadar yapmış olduğumuz işlerde bizlere duyduğu güven ve tekrar çalışma arzuları Balcılar İnşaat Ltd. Şti. olarak en büyük gurur kaynağımızdır.
İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara, çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak ulusal taahhüt sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.

MİSYONUMUZ

Firmamızın odaklandığı nokta, hizmet verdiği alanlarda uygulanabilir en yeni ve yüksek teknoloji ve metodlarla hizmet vermek.
Yurt içinde yatırım ve inşaat faaliyetlerimizi geliştirmek, sürdürmek.
Müşteri beklentilerini karşılayan veya müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Ülkemizin mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde ulusal pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir inşaat firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak.
Rekabetçi hizmet, yüksek kalite prensibi doğrultusunda her türlü özel kurum ve resmi kurumlar da dahil olmak üzere en geniş müşteri grubuna ulaşmaktır.

 

Hakkımızda
BoluWebOnline Web Site Kurulum Hizmetleri